Atalanta Bergamo Palermo Cagliari Empoli Chievo Werona Fiorentina Genoa FC Crotone Inter Mediolan Juventus Turyn Lazio Rzym Bologna AC Milan Napoli Pescara Roma Sampdoria US Sassuolo Calcio Torino Udinese

Wygrana Napoli, epizod polskich piłkarzy

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Włochy
Sobota, 15 Kwiecień 2017 22:37
SSC Napoli odniosło bardzo pewne zwycięstwo nad Udinese Calcio. Polscy zawodnicy odegrali niewielką rolę w tej wygranej ekipy z Neapolu.

SSC Napoli było zdecydowanym faworytem w meczu z Udinese Calcio. Niestety w pierwszym składzie gospodarzy zabrakło zarówno Piotra Zielińskiego, jak i Arkadiusza Milika.

Miejscowi rozgrywali kapitalne zawody. Po golu Jose Callejona w 72. minucie SSC Napoli prowadziło już 3:0.

Niestety polscy zawodnicy weszli na murawę w samej końcówce. Zieliński zjawił się na boisku w 79. minucie, natomiast Milik dosłownie chwilę wcześniej.

Wynik nie uległ już zmianie. SSC Napoli traci obecnie dwa punkty do wicelidera - Romy, natomiast aż dziesięć do liderującego Juventusu.