Atalanta Bergamo Palermo Cagliari Empoli Chievo Werona Fiorentina Genoa FC Crotone Inter Mediolan Juventus Turyn Lazio Rzym Bologna AC Milan Napoli Pescara Roma Sampdoria US Sassuolo Calcio Torino Udinese

Inter Mediolan miażdży kolejnego rywala

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Włochy
Niedziela, 12 Marzec 2017 16:51
Kolejny mecz i kolejna demolka. Inter Mediolan w ostatnich dniach znajduje się w bardzo wysokiej dyspozycji. Tym razem nerazzurri bez najmniejszych problemów rozprawili się z Atalantą Bergamo.

W poprzedniej kolejce Inter odniósł wysokie zwycięstwo nad Cagliari Calcio. Wówczas nerazzurri wygrali aż 5:1.

Tym razem zwycięstwo było jeszcze bardziej okazałe. W niedzielę rywalem nerazzurrich była Atalanta Bergamo.

Już po pierwszej połowie spotkania było praktycznie po meczu. Inter prowadził bowiem aż 5:1. Świetne zawody rozgrywali Mauro Icardi oraz Ever Banega. Ten pierwszy strzelił trzy gole, a jego kolega na listę strzelców wpisał się dwukrotnie.

W takich okolicznościach druga połowa była już tylko formalnością. Ostatecznie Inter wygrał aż 7:1.

Pewne zwycięstwo odniosło także SSC Napoli, które tym razem zmierzyło się z FC Crotone. Przedostatnia drużyna w tabeli Serie A nie miała żadnych szans w starciu z wiceliderem. Ekipe z Neapolu ostatecznie wygrała 3:0.

W barwach SSC Napoli oglądaliśmy tym razem tylko Piotra Zielińskiego, który na murawie pojawił się w 55. minucie. Arkadiusz Milik nie wszedł nawet na sekundę na boisko.