Piękny gol Lewandowskiego w Telekom Cup - Ligi zagraniczne - Niemcy - Wydarzenia

Piękny gol Lewandowskiego w Telekom Cup

Drukuj

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Niemcy
Sobota, 15 Lipiec 2017 17:24
Robert Lewandowski rozpoczął letnie przygotowania do nowego sezonu w bardzo dobrym stylu. Polak wystąpił w meczu z TSG Hoffenheim w półfinale towarzyskiego turnieju Telekom Cup i zdobył gola na wagę zwycięstwa swojego zespołu.
Robert Lewandowski strzelił pięknego gola przeciwko Hoffenheim (fot. Reuters)

Telekom Cup jest imprezą jednodniową, dlatego poszczególne mecze są rozstrzygane w ciągu 45. minut. Jeśli w tym czasie nie zostanie wyłoniony zwycięzca, o końcowym wyniku decydują rzuty karne.

Lewandowski znalazł się w podstawowym składzie Bayernu na półfinał z Hoffenheim i już w siódmej minucie strzelił gola na wagę awansu swojej drużyny. Trafienie Polaka było szczególnej urody, zobaczcie zresztą sami.

Do finału turnieju Telekom Cup awansował również Werder Brema, który po serii rzutów karnych pokonał Borussię M'gladbach (5:3).

Bayern Monachium - TSG Hoffenheim (1:0)
1:0 - Robert Lewandowski (7')