Koniec sezonu dla Manuela Neuera? - Ligi zagraniczne - Niemcy - Wydarzenia

Koniec sezonu dla Manuela Neuera?

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Niemcy
Środa, 19 Kwiecień 2017 08:16
Bardzo złe informacje napływają z Niemiec w sprawie stanu zdrowia Manuela Neuera. Bramkarz Bayernu Monachium doznał podczas meczu z Realem Madryt urazu stopy i jak wynika z najnowszych doniesień, w tym sezonie nie pojawi się już na boisku.
Manuel Neuer ma nie zagrać już w tym sezonie (fot. Łukasz Skwiot)Reprezentant Niemiec przebywał na murawie od początku do końca, ale z szatni po spotkaniu wyszedł o kulach. "Sport Bild" donosi, że Neuer nabawił się ciężkiej kontuzji stopy i czeka go dłuższa przerwa w grze. Lokalne media uważają, że bramkarz Bayernu mógł przystąpić do meczu już kontuzjowany, podejmując spore ryzyko.

31-latek to absolutnie podstawowy zawodnik Bayernu. Od początku sezonu wystąpił on na wszystkich frontach w 40 meczach, w których udało mu się zachować 20 czystych konto.

Bayern nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na, to że w tym sezonie Neuer już nie zagra.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Sport Bild

Koniec sezonu dla Manuela Neuera?
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji