Bayern Monachium Bayer Leverkusen Borussia Dortmund Borussia Mönchengladbach VfL Wolfsburg FC Schalke 04 Mainz Hertha BSC Berlin SC Freiburg FC Augsburg Hamburger SV Werder Brema RB Leipzig TSG 1899 Hoffenheim Eintracht Frankfurt FC Inglostadt FC Koeln SV Darmstadt 1898

Bez goli w meczu Bayernu z Bayerem

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Niemcy
Sobota, 15 Kwiecień 2017 20:20
Bayern Monachium miał ogromne problemy w dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu z Bayerem Leverkusen. Ostatecznie mecz tych dwóch zespołów zakończył się podziałem punktów.

Bawarska drużyna obecnie koncentruje się na walce w Lidze Mistrzów. W Bundeslidze Bayern wypracował sobie przewagę nad resztą rywali, natomiast w Champions League mistrzowie Niemiec mają za sobą porażkę z Realem Madryt 1:2 w ćwierćfinale. Rewanż rozegrany zostanie już w nadchodzącym tygodniu.

W dzisiejszym spotkaniu nie zagrał w barwach Bayernu Robert Lewandowski. Polak musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Bayern od pierwszych minut sobotniego meczu sprawiał lepsze wrażenie od gospodarzy. Bawarczycy mieli zdecydowaną przewagę, której jednak nie potrafili przełożyć na efekt bramkowy. W efekcie po 45 minutach gry mieliśmy bezbramkowy remis.

W drugiej części meczu już w 59. minucie czerwoną kartkę w szeregach Bayeru zobaczył Tin Jedvaj. Osłabiony zespół Aptekarzy był już skazany w 100 procentach na defensywę.

Bayern rzeczywiście do końca meczu zdecydowanie atakował, ale bez efektu. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.