Bayern Monachium Bayer Leverkusen Borussia Dortmund Borussia Mönchengladbach VfL Wolfsburg FC Schalke 04 Mainz Hertha BSC Berlin SC Freiburg FC Augsburg Hamburger SV Werder Brema RB Leipzig TSG 1899 Hoffenheim Eintracht Frankfurt VfB Stuttgart FC Koeln Hannover 96

Drużyna Soboty zremisowała z Hannoverem

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Niemcy
Sobota, 18 Marzec 2017 16:41

FC St. Pauli zdołało urwać punkty walczącemu o awans do Bundesligi Hannoverowi 96. W sobotnim spotkaniu 25. kolejki drugiej ligi niemieckiej zespół Waldemara Soboty na swoim stadionie zremisował 0:0 z drużyną z Hanoweru.

Waldemar Sobota grał do 85. minuty w ligowym spotkaniu z Hannoverem 96 (foto: Ł. Skwiot)

Lewandowski znów trafił, Schalke pokonane - KLIKNIJ!

Walczące o utrzymanie na zapleczu Bundesligi FC St. Pauli nie było faworytem w starciu ze znacznie wyżej notowanym Hannoverem 96. Zespołowi z Hamburga udało się jednak urwać punkty przeciwnikowi – sobotni mecz rozegrany na Millerntor-Stadion zakończył się bezbramkowym remisem.

Waldemar Sobota rozegrał 23. ligowe spotkanie w tym sezonie. Polski skrzydłowy przebywał na boisku do 85. minuty. W samej końcówce 29-letniego pomocnika zastąpił Jan-Philipp Kalla.

Z kolei w drużynie gości zabrakło Artura Sobiecha. Polak obejrzał sobotni mecz tylko z perspektywy ławki rezerwowych.

St. Pauli zajmuje w tej chwili miejsce tuż nad strefą spadkową drugiej ligi niemieckiej. Z kolei Hannover 96 plasuje się na czwartej pozycji, tracąc zaledwie trzy punkty do lidera ze Stuttgartu.