Abdelhak Nouri nadal w stanie śpiączki

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Holandia
Poniedziałek, 10 Lipiec 2017 13:25
Życiu Abdelhaka Nouriego nie zagraża niebezpieczeństwo. Pomocnik Ajaksu Amsterdam od dwóch dni przebywa w śpiączce po zasłabnięciu w trakcie sparingowego meczu z Werderem Brema.
Piłkarz Ajaksu Amsterdam wciąż znajduje się w stanie śpiączki (fot. Cezary Musiał)Przypomnijmy, że 20-latek w trakcie spotkania z Werderem upadł na murawę bez kontaktu z rywalem i od razu było wiadomo, że stało się coś bardzo złego. Na pomoc Nouriemu od razu ruszyli lekarze, którzy przez kilkanaście minut reanimowali go na boisku. Ostatecznie udało się im przywrócić akcję serca zawodnika Ajaksu, a ten został następnie przetransportowany helikopterem do szpitala w stanie ciężkim.

Wiadomo, że najgorsze jest już za piłkarzem, czego możemy się dowiedzieć z oficjalnego komunikatu Ajaksu. "Nouri przeszedł w szpitalu szereg badań i cały czas znajduje się pod opieką lekarską. Jego serce biło bardzo słabo i dlatego wciąż pozostaje w stanie śpiączki" - czytamy.
gar, PiłkaNożna.pl
Abdelhak Nouri nadal w stanie śpiączki
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
3 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
3 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
3 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji