Ogromne zainteresowanie Dolbergiem

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Holandia
Środa, 31 Maj 2017 13:02
Kasper Dolberg nie może się uskarżać na brak zainteresowania. Młodym piłkarzem Ajaksu Amsterdam interesuje się całe mnóstwo większych oraz bogatszych klubów i niewykluczone, że Duńczyk zmieni w lecie otoczenie.
Kasper Dolberg nie może się uskarżać na brak zainteresowania (fot. Cezary Musiał)Jak wynika z informacji dziennika "Express", chrapkę na skorzystanie z usług Dolberga ma aż 30 różnych klubów, w tym m.in. Manchester United, Manchester City, Arsenal, Borussia Dortmund czy Bayern Monachium.

19-latek ma za sobą niezwykle udany sezon, w którym pomógł Ajaksowi w wywalczeniu wicemistrzostwa Holandii i awansie do wielkiego finału Ligi Europy. Na wszystkich frontach Duńczyk wystąpił w 48 spotkaniach, w których udało mu się strzelić 23 gole i zapisać na swoim koncie osiem asyst.

Umowa młodego reprezentanta Danii z Ajaksem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Jego rynkową wartość szacuje się na około osiem milionów euro (za transfemarkt.de), jednak jak wynika z najświeższych doniesień, w Amsterdamie nie zgodzą się na jego sprzedaż za mniej niż 30 milionów.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Express
Ogromne zainteresowanie Dolbergiem
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
3 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
3 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
3 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji