Ronaldo: Nie chodzi mi o pieniądze

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Hiszpania
Środa, 05 Wrzesień 2012 12:12
Cristiano Ronaldo postanowił odnieść się od ostatnich spekulacji medialnych na jego temat. Portugalczyk zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku specjalne oświadczenie.

Cristiano Ronaldo tłumaczy się ze swoich słów

W Katalonii kpią sobie z Ronaldo. "Przecież on ma wszystko!" - KLIKNIJ!

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami gwiazdor Realu oświadczył, że jest smutny i nie czuje się już dobrze w Madrycie. Jego wypowiedź wywołała lawinę komentarzy, a niektórzy zaczęli się nawet zastanawiać, gdzie i za ile piłkarz odejdzie podczas najbliższego okna transferowego.

Ronaldo postanowił przerwać milczenie i odniósł się do meritum problemu. - Czuje smutek, a to że podzieliłem się nim publicznie wywołało jakieś ogromne zamieszanie - czytamy w oświadczeniu Portugalczyka.

- Ludzie oskarżają mnie o to, że domagam się większych pieniędzy, ale pewnego dnia wszyscy się przekonają, że to wcale nie o to chodzi. Chciałem jednocześnie zapewnić wszystkich kibiców Realu Madryt, że moja motywacja, oddanie i zaangażowanie nadal są i będą na najwyższym poziomie - kontynuował.

- Darzę ten klub zbyt wielkim szacunkiem, aby kiedykolwiek dać mu mniej niż rzeczywiście mogę. Uściski dla wszystkich sympatyków Realu - zakończył Ronaldo.

GG, PilkaNożna.pl
źr. Facebook
Ronaldo: Nie chodzi mi o pieniądze
 
 
Wyniki
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2015 by piłkanożna team

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji