UD Las Palmas Athletic Bilbao Atletico Barcelona Celta Betis Sevilla Espanyol Deportivo Alaves Levante Girona FC Malaga Eibar Deportivo CD Leganes Real Madryt Sociedad Sevilla FC Valencia Getafe Villarreal CF

Neymar złoży pozew przeciwko Barcelonie?

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Hiszpania
Piątek, 11 Sierpień 2017 11:28
Czy głośne rozstanie Neymara z Barceloną znajdzie swój finał w sądzie? Taki właśnie scenariusz kreśli hiszpański "Sport", który donosi, że Brazylijczyk może pozwać swój były klub za niewywiązanie się z warunków umowy.
Neymar złoży pozew przeciwko Barcelonie? Przypomnijmy, że Neymar był bohaterem najgłośniejszego transferu tego lata, przechodząc z Barcelony do Paris Saint-Germain za rekordową kwotę 222 milionów euro. Jak się jednak okazało, kataloński klub nie rozliczył się do końca z piłkarzem i na razie nic nie wskazuje na to, by obiecane pieniądze miały trafić na konto Brazylijczyka.

"Sport" uważa, że Neymar chce pozwać Barcelonę za niewypłacenie 26 milionów euro, które piłkarz miał otrzymać po złożeniu podpisu pod prolongatą kontraktu.

Katalończycy pieniędzy wypłacić nie chcą, ponieważ uważają, że reprezentant Brazylii nie wywiązała się z umowy, prowadząc w tajemnicy negocjacje z Paris Saint-Germain.

Wszystko wskazuje na to, że stronom nie uda się dojść w tej sprawie do porozumienia, a to oznacza, że sprawa może finalnie trafił na salę sądową.


gar, PiłkaNożna.pl
Neymar złoży pozew przeciwko Barcelonie?
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
1 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
1 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
1 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji