UD Las Palmas Athletic Bilbao Atletico Barcelona Celta Betis Sevilla Espanyol Deportivo Alaves Levante Girona FC Malaga Eibar Deportivo CD Leganes Real Madryt Sociedad Sevilla FC Valencia Getafe Villarreal CF

Wymęczone zwycięstwo Barcelony

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Hiszpania
Sobota, 15 Kwiecień 2017 22:35
Lionel Messi zaprezentował w dzisiejszym meczu ligi hiszpańskiej wielką formę. Dzięki świetnej grze Argentyńczyka kataloński zespół wygrał z Realem Sociedad.

Goście zaprezentowali się w stolicy Katalonii z bardzo dobrej strony. Real Sociedad walczył z Barceloną o zwycięstwo do ostatnich minut.

Pierwsza odsłona sobotniego meczu należała do Lionela Messiego. Argentyńczyk po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 17. minucie. To wtedy największa gwiazda Barcy zdecydowała się na uderzenie z dystansu, przy którym golkiper gości nie miał większych szans.

Dwadzieścia minut później Messi dobijał uderzenie jednego z kolegów i Barca prowadziła już 2:0. To nie był koniec emocji w pierwszej części gry. Real Sociedad w końcówce pierwszej połowy zaprezentował ogromną wolę walki i ostatecznie na przerwę obydwie drużyny schodziły przy prowadzeniu katalońskiej drużyny 3:2.

Druga połowa nie była już tak emocjonująca. Obywie drużyny zdecydowanie spuściły z tonu. Ostatecznie FC Barcelona zdołała wygrać na własnym terenie 3:2.