UD Las Palmas Athletic Bilbao Atletico Barcelona Celta Betis Sevilla Espanyol Deportivo Alaves Granada CF Osasuna Malaga Eibar Deportivo CD Leganes Real Madryt Sociedad Sevilla FC Valencia Sporting Gijon Villarreal CF

Niespodzianka na El Madrigal

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Hiszpania
Niedziela, 12 Luty 2017 13:50
Spore zaskoczenie na El Madrigal. Piłkarz Villarrealu nie podołali tam będącej w fatalnej formie Maladze, dzieląc się z nią punktami (1:1).

Kibice Malagi mogą być zadowoleni. Ich drużynie udało się zremisował z Villarrealem

Zółta Łódź Podwodna była faworytem niedzielnego starcia. Mimo że ostatnio nie prezentowała się najlepiej, to mimo wszystko w porównaniu z Malagą wręcz błyszczała. Ekipa z Andaluzji po raz ostatni po trzy punkty sięgnęła 26 listopada w spotkaniu z Deportivo La Coruna (4:3).

Początek meczu na El Madrigal był dla gospodarzy mocno zaskakujący. Już po niecałym kwadransie byli zmuszeni do odrabiania strat. W 14. minucie Roberto Rosales dośrodkował wprost na głowę Charlesa, a ten skierował piłkę do siatki.

Isco otrzymał propozycję nowej umowy od Realu Madryt - KLIKNIJ!

Później miejscowi wzięli się do roboty, co poskutkowało kilkoma dobrymi akcjami. Do siatki trafili po półgodzinie z okładem, ale sędzia gola nie uznał ze względu na pozycję spaloną.

Kibice Villarrealu na wyrównanie czekali aż do 62. minuty. W polu karnym Malagi oczywisty faul popełnił Roberto Rosales, a sędzia wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Bruno chwilę później było 1:1.

W drugiej połowie więcej z gry mieli jednak przyjezdni, czemu trudno się zresztą dziwić, bo przez ostatnie 20 minut gospodarze grali w osłabieniu. Roberto Soriano podciął od tyłu Ignacio Camacho, a sędzia nie wahał się ani chwili, pokazując pierwszemu czerwoną kartkę.

Wynik jednak do ostatniego gwizdka się już nie zmienił i drużyny podzieliły się puntami.