UD Las Palmas Athletic Bilbao Atletico Barcelona Celta Betis Sevilla Espanyol Deportivo Alaves Granada CF Osasuna Malaga Eibar Deportivo CD Leganes Real Madryt Sociedad Sevilla FC Valencia Sporting Gijon Villarreal CF

La Liga: Cały mecz Tytonia na San Mames

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Hiszpania
Sobota, 11 Luty 2017 20:27

Przemysław Tytoń nie zdołała zatrzymać napastników Athletiku Bilbao. W sobotnim meczu 22. kolejki ligi hiszpańskiej Deportivo La Coruna doznało na stadionie San Mames porażki 1:2. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie w drużynie gości.

W starciu z Athletikiem Bilbao Przemysław Tytoń dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z bramki (foto: Ł. Skwiot)

Finał Copa del Rey oczami Valverde: Nie jest źle? - KLIKNIJ!

W sobotni wieczór w Bilbao dość długo zanosiło się na niespodziankę. Deportivo prowadziło na San Mames od końcówki pierwszej połowy – w 42. minucie gry kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Emre Colak. Turecki pomocnik oddał strzał z odległości około 25 metrów, a kopnięta przez niego piłka wpadła w samo okienko bramki gospodarzy!

Po przerwie Deportivo skutecznie się broniło, ale tylko do 71. minuty. Wówczas do wyrównania doprowadził Iker Muniain. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła głową uderzył Artiz Aduriz, ale jego strzał zdołał wybronić Tytoń. Polak nie popisał się jednak w pełni udaną interwencją, bowiem strącił piłkę wprost pod nogi niepilnowanego Muniaina. Skrzydłowy Athletiku dopełnił formalności, posyłając piłkę do bramki z bardzo bliskiej odległości.

Losy tego spotkania rozstrzygnęły się tuż przed końcem zmagań. W przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry Markel Susaeta przytomnie podał w polu karnym do Aduriza, a doświadczony napastnik zespołu gospodarzy płaskim strzałem zmusił Tytonia do kapitulacji.

Najświeższe doniesienia z Primera Division na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Na San Mames Przemysław Tytoń rozegrał swój 12. mecz w Primera Division w obecnym sezonie. Niestety, polskiemu bramkarzowi po raz kolejny nie udało się zachować czystego konta.