Troyes RC Strasbourg Bordeaux Troyes Guingamp Lille Amiens Lyon Marsylia Monaco Montpellier Nantes Nice Paris SG Stade de Reims Rennes St. Etienne Caen Toulouse Angers

Świetny mecz Olympique Lyon

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Francja
Sobota, 05 Sierpień 2017 21:55
Olympique Lyon rozpoczął obecny sezon ligi francuskiej od mocnego uderzenia. Wielokrotni mistrzowie Francji wygrali u siebie z RC Strasbourg.

Gospodarze dzisiejszego spotkania byli absolutnymi faworytami. Zespół prowadzony przez Bruno Genesio od pierwszych minut miał wyraźną przewagę, którą spokojnie zamieniał na bramki.

Wynik sobotniego meczu otworzył w 23. minucie Mariano. To po jego trafieniu OL prowadził 1:0 po pierwszej części gry.

Druga połowa była już tylko formalnością, bo gospodarze grali bardzo skutecznie. Ostatecznie Olympique Lyon zwyciężył przed własną publicznością aż 4:0.