Troyes RC Strasbourg Bordeaux Troyes Guingamp Lille Amiens Lyon Marsylia Monaco Montpellier Nantes Nice Paris SG Stade de Reims Rennes St. Etienne Caen Toulouse Angers

Marsylia gromi w hicie

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Francja
Niedziela, 16 Kwiecień 2017 22:52
Piłkarze Olympique Marsylia bez problemów rozprawili się przed własną publicznością z Saint-Etienne 4:0. Gospodarze tym samym przerwali serię trzech remisów z rzędu.

Marsylczycy zadali dwa ciosy już w pierwszej połowie spotkania. W 22. minucie Marsylia objęła prowadzenie. Morgan Sanson perfekcyjnie dośrodkował z lewej strony pola karnego do wbiegającego Floriana Thauvina, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonał golkipera przyjezdnych.

Na drugie trafienie kibice musieli czekać zaledwie dziewięć minut. Tym razem strzelec pierwszego gola zamienił się w asystenta, dograł w pole karne do Bafetimbiego Gomisa, ten podpił sobie piłkę i kapitalnym uderzeniem podwyższył wynik na 2:0.

Gospodarze strzelili trzeciego gola w 58. minucie. Sakai dograł do Thauvina, ten wpadł z futbolówką w pole karne, ograł jednego obrońcę i precyzyjnym strzałem z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Dimitri Payet.