Gazelec Ajaccio Bastia Bordeaux Troyes Guingamp Lille Lorient Lyon Marsylia Monaco Montpellier Nantes Nice Paris SG Stade de Reims Rennes St. Etienne Caen Toulouse Angers

OGC Nice nie odpuszcza w walce o tytuł

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Francja
Sobota, 15 Kwiecień 2017 18:51
OGC Nice cały czas jest w walce o mistrzostwo Francji. Dzisiaj zespół z Nicei odniósł ważne zwycięstwo na własnym terenie przeciwko AS Nancy.

Przed dzisiejszym spotkaniem OGC Nice zajmowało trzecie miejsce w tabeli Ligue 1. Zespół ten tracił zaledwie cztery punkty do duetu AS Monaco - Paris Saint-Germain.

Nie było to łatwe spotkanie dla czołowej drużyny Ligue 1. Mecz nie ułożył się korzystnie dla OGC Nice, które straciło gola już w 26. minucie sobotniego starcia. Wówczas na listę strzelców wpisał się Junior Dale.

Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Autorem gola na 1:1 był Mickael Le Bihan.

W drugiej części meczu gospodarze całkowicie zdominowali swoich rywali. Jean Michael Seri został bohaterem tej połowy, gdyż zdobył dwie bramki i zapewnił miejscowym kolejny komplet punktów w tym sezonie.