Troyes RC Strasbourg Bordeaux Troyes Guingamp Lille Amiens Lyon Marsylia Monaco Montpellier Nantes Nice Paris SG Stade de Reims Rennes St. Etienne Caen Toulouse Angers

Krychowiak wrócił do normalnych treningów

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Francja
Czwartek, 13 Kwiecień 2017 14:12
Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów z pełnym obciążeniem. Pomocnik Paris Saint-Germain pauzował przez kilka ostatnich tygodni z powodu kontuzji.
Grzegorz Krychowiak wrócił do normalnych treningów


Przypomnijmy, że Krychowiak urazu żeber nabawił się jeszcze marcowym zgrupowaniem reprezentacji Polski. Z tego powodu pomocnik nie mógł zagrać w spotkaniu z Czarnogórą i odpoczywał przed kilkanaście dni od treningów. Po kontuzji nie ma już jednak śladu, o czym sam zainteresowany poinformował za pośrednictwem Twittera.

Po powrocie do gry Krychowiak będzie się starał na nowo przekonać do siebie trenera. Łatwo jednak nie będzie, ponieważ Polak od początku sezonu nie ma zbyt wysokich notowań w Paryżu. 27-latek wystąpił na przestrzeni całych rozgrywek w dziewiętnastu meczach, spędzając na boisku 1025 minut.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że reprezentant Polski nie mieści się już w planach PSG na kolejny sezon i może się powoli rozglądać za nowym pracodawcą. Wśród klubów zainteresowanych jego usługami wymienia się głównie te włoskie - AC Milan, Romę i Inter Mediolan.


gar, PiłkaNożna.pl
Krychowiak wrócił do normalnych treningów
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji