Gazelec Ajaccio Bastia Bordeaux Troyes Guingamp Lille Lorient Lyon Marsylia Monaco Montpellier Nantes Nice Paris SG Stade de Reims Rennes St. Etienne Caen Toulouse Angers

Świetna druga połowa dała wygraną PSG

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Francja
Niedziela, 09 Kwiecień 2017 22:58
Paris Saint-German przez długi czas miało ogromne problemy z EA Guingamp. Gospodarze ostatecznie po świetnej drugiej połowie wygrali 4:0.

Walka o mistrzostwo Francji w tym sezonie jest bardzo emocjonująca. Przed dzisiejszym meczem PSG traciło do lidera - AS Monaco - już sześć punktów. Margines błędu był zatem minimalny.

PSG musiało wręcz wygrać z EA Guingamp, ale mimo to przez długi czas gospodarze mieli ogromne problemy. Dopiero w drugiej odsłonie spotkania mistrzowie Francji zaczęli zdobywać bramki.

Wynik spotkania otworzył w 56. minucie Angel di Maria. Następnie do pracy zabrał się Edinson Cavani. Urugwajczyk dwukrotnie został obsłużony świetnymi podaniami i nie zawiódł ostatecznie zapewniając PSG zwycięstwo 4:0.

Po dzisiejszej wygranej PSG znajduje się na pozycji wicelidera.