Troyes RC Strasbourg Bordeaux Troyes Guingamp Lille Amiens Lyon Marsylia Monaco Montpellier Nantes Nice Paris SG Stade de Reims Rennes St. Etienne Caen Toulouse Angers
Ligue 1: Nantes zwycięża bez Stępińskiego - Ligi zagraniczne - Francja - Wydarzenia

Ligue 1: Nantes zwycięża bez Stępińskiego

Drukuj

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Francja
Niedziela, 02 Kwiecień 2017 21:18

FC Nantes zaliczyło czwarty z rzędu ligowy mecz bez porażki na własnym stadionie. W niedzielnym spotkaniu 31. kolejki Ligue 1 drużyna prowadzona przez trenera Sergio Conceicao zwyciężyła 2:1 z SCO Angers. W zespole gospodarzy nie wystąpił polski napastnik Mariusz Stępiński.

Kamil Glik wyróżniony przez "L'Equipe" - KLIKNIJ!

Bohaterem niedzielnego meczu rozgrywanego na obiekcie Stade de la Beaujoire został Prejuce Nakoulma. Napastnik pochodzący z Burkina Faso zdobył obie bramki dla FC Nantes. Były piłkarz między innymi Widzewa Łódź i Górnika Zabrze wpisywał się na listę strzelców na początku pierwszej połowy: kolejno w 48. i 54. minucie.

Autorem jedynego trafienia dla Angers był Senegalczyk Famara Diedhiou.

Goście kończyli niedzielne spotkanie w dziesiątkę. W 86. minucie gry czerwoną kartkę obejrzał obrońca Issa Cissokho.

Najświeższe doniesienia z Ligue 1 na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

W kadrze Nantes na mecz przeciwko Angers w ogóle zabrakło Mariusza Stępińskiego.