Gazelec Ajaccio Bastia Bordeaux Troyes Guingamp Lille Lorient Lyon Marsylia Monaco Montpellier Nantes Nice Paris SG Stade de Reims Rennes St. Etienne Caen Toulouse Angers

Francja: Symboliczny występ Stępińskiego

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Francja
Sobota, 18 Marzec 2017 21:24

W sobotnim spotkaniu 30. kolejki ligi francuskiej drużyna FC Nantes na swoim stadionie zremisowała 1:1 z Niceą. Krótki występ w tym meczu zanotował polski napastnik Mariusz Stępiński.

Przeciwko Nicei Mariusz Stępiński rozegrał 20. mecz w Ligue 1 w obecnym sezonie

Paris Saint-Germain z Pucharem Francji! - KLIKNIJ!

Obie bramki sobotniej potyczki na Stade de la Beaujoire padły już w trakcie pierwszej połowy. Rezultat spotkania otworzył w 22. minucie Emiliano Sala – argentyński napastnik FC Nantes wykorzystał dobre podanie Julesa Ilokiego w polu karnym i mocnym uderzeniem zapewnił prowadzenie gospodarzom.

Nicea bardzo szybko odpowiedziała na gola Nantes. Zaledwie sześć minut po trafieniu Sali goście doprowadzili do remisu: piłkarze Nicei efektownie wymienili między sobą piłkę przed polem karnym gospodarzy, a tę kombinację pięknym strzałem z dystansu sfinalizował pomocnik Jean Michael Seri.

Najświeższe doniesienia z Ligue 1 na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Mariusz Stępiński rozpoczął sobotni mecz przeciwko Nicei na ławce rezerwowych. Młodzieżowy reprezentant Polski zaliczył w tym spotkaniu symboliczny występ: wszedł na boisko w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, zastępując strzelca jedynego gola dla Nantes, Emiliano Salę.