Troyes RC Strasbourg Bordeaux Troyes Guingamp Lille Amiens Lyon Marsylia Monaco Montpellier Nantes Nice Paris SG Stade de Reims Rennes St. Etienne Caen Toulouse Angers

Marsylia rozgromiła najsłabszy zespół Ligue 1

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Francja
Niedziela, 05 Marzec 2017 16:49
Bardzo pewne zwycięstwo na wyjeździe odniósł Olympique Marsylia. Rudi Garcia poprowadził swój zespół do wygranej nad FC Lorient.

Dla Marsylii zwycięstwo nad FC Lorient było wręcz obowiązkiem. W końcu było to starcie siódmej drużyny w tabeli Ligue 1 z absolutnie najgorszym zespołem.

Przedmeczowe oczekiwania znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Już po pierwszej połowie spotkania przyjezdni prowadzili po trafieniach Rolando oraz Dimitri Payeta.

W drugiej odsłonie spotkania obraz gry był identyczny. To cały czas Olympique Marsylia atakował i już po jedenastu minutach drugiej połowy przyjezdni prowadzili 4:0.

Ostatecznie Marsylia wygrała aż 4:1 i cały czas liczy się w walce o najwyższe cele w Ligue 1.