Arsenal Huddersfield Town FC AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Brighton Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Manchester United lepszy od LA Galaxy

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Niedziela, 16 Lipiec 2017 09:30

Manchester United odniósł efektowne zwycięstwo podczas letnich przygotowań do sezonu 2017/18. Czerwone Diabły wygrały aż 5:2 z Los Angeles Galaxy.

Mahrez nastawiony na transfer do Arsenalu - KLIKNIJ!

Przebywający na przedsezonowym tournée w Stanach Zjednoczonych zespół Manchesteru United zmierzył się w spotkaniu towarzyskim z Los Angeles Galaxy. Mecz został rozegrany w niedzielę nad ranem polskiego czasu, a areną zmagań był stadion StubHub Center w kalifornijskim mieście Carson.

Drużyna portugalskiego menedżera Jose Mourinho nie miała większych problemów w konfrontacji z amerykańskim rywalem. Już po pierwszej połowie goście prowadzili 3:0 po dwóch golach Marcusa Rashforda oraz trafieniu Marouane Fellainiego.

W trakcie drugiej części meczu kolejne bramki dla Czerwonych Diabłów zdobyli Henrikh Mkhitaryan i Anthony Martial. Gospodarze uratowali honor w samej końcówce, gdy dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Meksykanin Giovani dos Santos.

W barwach Manchesteru United zadebiutowało dwóch nowych zawodników. Napastnik Romelu Lukaku oraz środkowy obrońca Victor Lindelof zameldowali się na boisku tuż po przerwie.

Najświeższe doniesienia z Premier League na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!