Arsenal Huddersfield Town FC AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Brighton Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Walter Mazzarri opuszcza Watford

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Środa, 17 Maj 2017 18:14
Walter Mazzarri nie będzie już dłużej pełnił funkcji menedżera Watfordu. Klub ogłosił, że włoski trener pożegna się ze swoją posadą po zakończeniu sezonu w Premier League.

55-letni szkoleniowiec objęł stery Watfordu w lipcu ubiegłego roku. Jego umowa miała pierwotnie obowiązywać przez trzy sezony, jednak włodarze klubu uznali, że nadszedł czas na zmiany. Popularne "Szerszenie" zapewniły sobie co prawda utrzymanie w lidze, ale miejsce tuż nad strefą spadkową nie jest szczytem marzeń rodziny Pozzo.

"Po rozmowach zarządu z trenerem, a także biorąc pod uwagę cele i aspiracje klubu, wspólnie podjęliśmy decyzję, że Walter Mazzarri po sezonie ustąpi ze swojego stanowiska. Chcieliśmy również podziękować trenerowi i jego sztabowi we wkład i pracę wykonaną na rzecz Watfordu w ciągu minionego roku" - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

gar, PiłkaNożna.pl

Walter Mazzarri opuszcza Watford
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji