Arsenal Huddersfield Town FC AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Brighton Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Co z tym Szczęsnym? "Czas na decyzję przyjdzie w lecie"

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Wtorek, 16 Maj 2017 11:11
Wciąż niejasna pozostaje przyszłość Wojciecha Szczęsnego. Szanse na pozostanie polskiego bramkarza w Romie są niewielkie i wszystko wskazuje na to, że w lecie wróci on do Londynu, gdzie raz jeszcze spróbuje swoich sił w walce z Petrem Cechem.
Wojciech Szczęsny wciąż nie wie, gdzie będzie grał w nowym sezonie (fot. Łukasz Skwiot)


Przypomnijmy, że Szczęsny już drugi kolejny sezon spędza na wypożyczeniu do Romy, gdzie zbiera za swoje występy bardzo wysokie noty. Problem w tym, że w umowie pomiędzy rzymskim klubem i Arsenalem nie została wpisana kwota ewentualnego transferu definitywnego piłkarza, a to oznacza, że londyńczycy mogą dowolnie dyktować w tym przypadku cenę.


Co o tym wszystkim myśli sam zainteresowany? Szczęsny uważa, że w Rzymie dojrzał jako piłkarz. - Przyszedłem tu po niezwykle słabym sezonie. Znajdowałem się w kiepskim momencie swojej kariery i to była dobra chwila, by dokonać resetu - powiedział, cytowany przez serwis "Vocegiallorossa.it".

- Nowe wyzwania, nowa liga - potrzebowałem tego i to mi pomogło - kontynuował Szczęsny. - Czy obecny sezon jest najlepszym w mojej karierze? Pod względem ciągłości tak, a pod względem jakości mojej gry jest znacznie lepiej - dodał.

Szczęsny nie wie jeszcze, gdzie będzie grał w nowym sezonie. Głównym rozgrywającym w tej sprawie jest wciąż Arsene Wenger, który - tak wynika z informacji dziennika "L'Equipe" - będzie prowadził Arsenal także w kolejnym sezonie - Czuję, że dojrzałem. Czas na decyzję przyjdzie jednak dopiero w lecie. Obecnie jestem piłkarzem Arsenalu i po zakończeniu wypożyczenia wrócę do Londynu na miesiąc lub dwa - zakończył.

W obecnym sezonie 27-latek wystąpił na wszystkich frontach w 37 spotkaniach, w których udało mu się zachować czternaście czystych kont.


Grzegorz GarbacikCo z tym Szczęsnym?
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
5 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
5 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
5 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji