Arsenal Aston Villa AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Sunderland Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Zdecydowane zwycięstwo The Citizens

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Sobota, 15 Kwiecień 2017 20:28
Manchester City udowodnił swoją wyższość nad Southampton. The Citizens odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad swoim dzisiejszym rywalem.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak zdecydowanego zwycięstwa przyjezdnych na trudnym terenie. Mecz był dosyć wyrównany, natomiast Manchesterowi City brakowało zdecydowania w atakach.

Jednak po przerwie przewaga przyjezdnych nie podlegała już dyskusji. Worek z bramkami rozwiązał Vincent Kompany, który w swoim stylu strzelił gola po uderzeniu głową.

Końcówka sobotniego meczu to już zdecydowana przewaga Manchesteru City. Fantastyczne zawody rozgrywał Kevin De Bruyne, który zaliczył dwie asysty i głównie to po jego zagraniach The Citizens zdołali donieść pewne zwycięstwo 3:0.

Po dzisiejszym zwycięstwie Manchester City zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League.