Arsenal Huddersfield Town FC AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Brighton Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Grosicki zmarnował okazję, a Hull City poniosło porażkę

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Sobota, 15 Kwiecień 2017 17:51
Kamil Grosicki zgodnie z oczekiwaniami wybiegł w kolejnym spotkaniu w pierwszym składzie Hull City. Zespół Polaka niestety przegrał na wyjeździe ze Stoke City.

Hull City w każdym meczu musi walczyć o pełną pulę. Przed dzisiejszym meczem drużyna Polaka miała tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Zgodnie z oczekiwaniami Grosicki wybiegł w pierwszym składzie swojej drużyny:

Mecz rozpoczął się kapitalnie dla Stoke City. Gospodarze wyszli na prowadzenie po zaledwie sześciu minutach gry, kiedy Marko Arnautović oddał atomowe uderzenie z kilkunastu metrów.

Na początku drugiej połowy Hull City doprowadziło do wyrównania. Końcówka należała jednak do gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali aż 3:1.

Grosicki na murawie spędził pełne 90 minut. Polak był aktywny, ale w kluczowych momentach zawodził. Najlepszą okazję "Grosik" zmarnował w 76. minucie, kiedy to mógł doprowadzić do remisu 2:2. Po tej niewykorzystanej sytuacji Stoke City zdobyło bramkę na 3:1 i było o meczu.

Wszystko wskazuje na to, że Hull City do ostatniej kolejki będzie walczył o byt w Premier League.