Arsenal Huddersfield Town FC AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Brighton Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Co z Oezilem? Rozmowy po sezonie

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Piątek, 14 Kwiecień 2017 11:16
Nadal niejasna jest przyszłość Mesuta Oezila w Arsenalu Londyn. Obecny kontrakt niemieckiego pomocnika wygasa wraz z końcem czerwca przyszłego roku, a sam zainteresowany na razie nie chce rozmawiać o nowej umowie.


- W tej chwili najważniejszy jest Arsenal, a nie ja, czy jakikolwiek inny piłkarz. Zespół jest w trudnej sytuacji i na tym etapie to on jest ważniejszy niż ja - powiedział zawodnik.

Odejście Oezila z londyńskiego zespołu byłoby jedną z najgorszych informacji dla kibiców klubu z Emirates. Niemiec jest bardzo ważnym ogniwem w talii Arsene'a Wengera i trudno sobie wyobrazić, jak Kanonierzy musieliby załatać dziurę po jego odejściu.

Piłkarz już dostał propozycję nowej umowy. Według brytyjskich mediów miałby zarabiać aż 250 tysięcy funtów tygodniowo, jednak na razie wstrzymuje się z decyzją. - Latem będziemy rozmawiać na ten temat i wtedy wszystko się wyjaśni - powiedział.

pgol, PilkaNozna.pl
Co z Oezilem? Rozmowy po sezonie
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji