Arsenal Huddersfield Town FC AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Brighton Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Dobre noty Boruca i Fabiańskiego

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Niedziela, 19 Marzec 2017 10:22
"Polski mecz" w Premier League zakończył się zwycięstwem drużyny Artura Boruca. Jego Bournemouth pokonał Swansea City Łukasza Fabiańskiego (2:0), jednak to nie nasi bramkarze byli bohaterami tego spotkania.
Tym razem więcej powodów do zadowolenia miał Artur Boruc (fot. Łukasz Skwiot)Boruc zachował w trakcie sobotniego meczu czyste konto i został przez serwis "WhoScored.com" oceniony na (6,9) w skali 1-10. Jeśli zaś chodzi o Fabiańskiego, to ten otrzymał notę (6,3).

Swoje oceny polskim bramkarzom wystawił również "Sky Sports", który przyznał Borucowi notę (6,0), natomiast Fabiańskiemu - chociaż wpuścił dwa gole - (7,0). Co ciekawe "Fabian", został najwyżej ocenionym zawodnikiem w ekipie Swansea City.

37-letni Boruc wystąpił już w tym sezonie w 27 meczach w Premier League. W tym czasie udało mu się zachować sześć czystych kont. Jeśli zaś chodzi o 31-letniego Fabiańskiego, to ten zagrał w 29 spotkaniach ligowych i w czterech przypadkach zachował czyste konto.
gar, PiłkaNożna.pl
Dobre noty Boruca i Fabiańskiego
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji