Arsenal Huddersfield Town FC AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Brighton Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Aitor Karanka rozstał się z Middlesbrough

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Czwartek, 16 Marzec 2017 14:20
Aitor Karanka nie będzie już dłużej pełnił funkcji menedżera Middlesbrough. Włodarze klubu poinformowali, że umowa trenera została rozwiązana z powodu słabych wyników osiąganych przez zespół w obecnym sezonie.


Hiszpan objął stery Middlesbrough w listopadzie 2013 roku. Po kilku latach pracy, Karance udało się wprowadzić Boro do Premier League, jednak aktualnie drużyna plasuje się w strefie spadkowej i jest jednym z głównych kandydatów do pożegnania się z elitą.

W obliczu tak poważnego zagrożenia, szefowie klubu postanowili działać i uznając, że projekt Karanki się skończył, postanowili się z nim pożegnać. Rozstanie odbyło się w cywilizowanych warunkach, za porozumieniem stron.

- To był dla mniej wyjątkowy czas - oświadczył Hiszpan pod swoim odejściu z Middlesbrough. - Chciałbym podziękować piłkarzom, szefom i wszystkim pracownikom klubu za wspólnie spędzony czas. Zawsze będę miał to w pamięci - dodał.
gar, PiłkaNożna.pl

Aitor Karanka rozstał się z Middlesbrough
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji