Arsenal Huddersfield Town FC AFC BNournemouth Chelsea Londyn Crystal Palace Everton Queens Park Rangers Hull City Liverpool Manchester City Manchester United Newcastle United Leicester Brighton Stoke City Southampton Swansea City Tottenham Hotspur West Bromwich Albion West Ham United

Kapustka strzelił gola, Leicester rozbite

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Anglia
Środa, 11 Styczeń 2017 07:25
We wtorkowy wieczór po raz kolejny przypomniał o sobie Bartosz Kapustka. Drużyna Leicester City U-23 została rozgromiona przez Cheltenham Town aż (1:6), a Polak strzelił honorowego gola dla Lisów.

Bartosz Kapustka strzelił gola dla rezerw Leicester City (foto: Łukasz Skwiot)

Puchar Włoch: Gol Piotra Zielińskiego i pewny awans Napoli do ćwierćfinału - KLIKNIJ!

Reprezentant Polski, który niedawno zadebiutował w pierwszym zespole mistrza Anglii, tym razem otrzymał szansę gry w drużynie U-23. Kapustka przebywał na boisku od początku do końca, a na listę strzelców wpisał się już w 10. minucie.

Jego drużyna nie miała jednak tego dnia z Cheltenham i gładko przegrała. Bohaterem spotkania okazał się Diego De Girolamo, który zdobył trzy gole i poprowadził swój zespół do kolejnej rundy Checkatrade Trophy.

20-letni Kapustka wystąpił już w tym sezonie w ośmiu spotkaniach dla rezerw Leicester, w których strzelił trzy gole i zapisał na swoim koncie asystę. Do tego dorzucił epizod (sześć minut) w seniorskiej drużyny, w meczu z Evertonem w ramach Pucharu Anglii.

Cheltenham Town - Leicester City 6:1 (3:1)
1:0 - De Girolamo (9')
1:1 - Kapustka (10')
2:1 - O'Shaughnessy (31')
3:1 - De Girolamo (36')
4:1 - Pell (65')
5:1 - Morgan-Smith (79')
6:1 - De Girolamo (87')