Polacy poprowadzą cztery mecze el. LE i LM

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Poniedziałek, 07 Sierpień 2017 15:30
Jeden mecz w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i trzy spotkania eliminacji Ligi Europy poprowadzą polskie zespoły sędziów.
Daniel Stefański jest sędzią międzynarodowym od 2013 roku (fot. Łukasz Skwiot)

Zgodnie z oczekiwaniami mecz w bardziej renomowanych rozgrywkach będzie sędziował Szymon Marciniak, którego wspierać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz (jako asystenci), Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał (tzw. zabramkowi) oraz Radosław Siejka (sędzia techniczny). Polacy poprowadzą meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów 15 sierpnia, ale UEFA nie poinformowała jeszcze, które to będzie spotkanie.

Wiadomo już natomiast w jakich meczach sędziować będą pozostali Polacy. Daniel Stefański po tym jak dobrze spisał się w III rundzie el. LM, w której prowadził starcie Red Bulla Salzburg z HNK Rijeka, teraz będzie sędzią spotkania Fenerbahce Stambuł. Pomagać mu będą Marcin Boniek i Dawid Golis (jako asystenci) oraz Zbigniew Dobrynin (techniczny).

Spotkanie Sportingu Braga z FH Hafnarfjordur będzie sędziował zaś Paweł Gil ze swoim zespołem: asystentami Konradem Sapelą i Marcinem Borkowskim oraz arbitrem technicznym Bartoszem Frankowski.

Paweł Raczkowski (jako główny), Michał Obukowicz i Tomasz Listkiewicz (jako asystenci) oraz Tomasz Kwiatkowski (techniczny) poprowadzą spotkanie w Szwecji, gdzie Oestersunds zagra z PAOK-iem Saloniki.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: 90minut
Polacy poprowadzą cztery mecze el. LE i LM
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Mistrzów 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji