Kopczyński: Forma lepsza, ale dalej średnia (wideo)

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Czwartek, 03 Sierpień 2017 07:25
- Próbowaliśmy środkiem, próbowaliśmy bokami, ale rywal umiejętnie się bronił - powiedział po środowym meczu z Astaną Michał Kopczyński. Jego Legia Warszawa wygrała co prawda (1:0), ale to było zbyt mało, by awansować do kolejnej rundy.
Michał Kopczyński starał się jak mógł, ale Legia nie zagra w Lidze MistrzówPiłkarzom mistrza Polski na pewno nie można odmówić zaangażowania, jednak w dwumeczu z Astaną zabrakło im jakości. W Warszawie mają czego żałować, ponieważ rywal był jak najbardziej do wyeliminowania. Wspomniany Kopczyński był jednym z zawodników, którzy podczas środowego spotkania na pewno nie zawiedli.

Jeszcze w trakcie zawodów pomocnik Legii był mocno chwalony, co było dla niego zapewne miłą odmianą. W ostatnich tygodniach Kopczyński częściej bowiem musiał się godzić z krytyką. - Kibice mają prawo oceniać. Wiadomo, że piłkarz raz jest w lepszej formie i wtedy jest chwalony, a raz w nieco słabszej i wtedy zbiera słowa krytyki. To normalna sprawa - dodał.

- Jeśli chodzi o formę całej Legii, to jest ona już troszkę lepsza niż na samym początku sezonu. Ostatnio pokonaliśmy Sandecję, teraz udało nam się wygrać z Astana. Jest więc trochę lepiej, ale dalej średnio. Wszystko idzie jednak chyba ku dobremu - zakończył pomocnik "Wojskowych".
PiłkaNożna.pl

Kopczyński: Forma lepsza, ale dalej średnia (wideo)
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Mistrzów 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Strzelcy
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji