Jędrzejczyk: Wszystko w naszych rękach

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Środa, 26 Lipiec 2017 21:45

Legia Warszawa znalazła się w trudnym położeniu po porażce 1:3 z Astaną w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Wojskowi przegrali w stolicy Kazachstanu, będąc zespołem wyraźnie słabszym od gospodarzy.

Foto: Łukasz Skwiot

Drużyna Rzeźniczaka wystąpi w Champions League! - KLIKNIJ!

- Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ale mieliśmy swoje sytuacje. W pierwszej połowie bramki jednak tylko traciliśmy. To jest najgorsze – powiedział po meczu Artur Jędrzejczyk. - W drugiej połowie robiliśmy wszystko, żeby zdobyć bramkę kontaktową i nam się to udało. Graliśmy lepiej i szybciej niż przed przerwą. Bardzo boli nas strata trzeciej bramki, ale musimy się podnieść. Wszystko w naszych rękach – dodał obrońca stołecznej drużyny.

Aby awansować do ostatniej rundy eliminacji Champions League, Legia będzie musiała wygrać co najmniej 2:0 w spotkaniu rewanżowym.

Najświeższe doniesienia z Ligi Mistrzów na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Drugi mecz mistrzów Polski z Astaną zaplanowano na środę, 2 sierpnia. Spotkanie w Warszawie rozpocznie się o godzinie 20:45.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Legia Warszawa

Jędrzejczyk: Wszystko w naszych rękach
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Mistrzów 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Strzelcy
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji