APOELAPO0

LM: Legia zgodnie z planem (zapis relacji live)

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Środa, 12 Lipiec 2017 21:46
Legia Warszawa nie miała żadnych problemów w meczu drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Polski zespół wygrał 3:0 z IFK Mariehamn.

Zapis relacji live:

90' - KONIEC MECZU!

90' - Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

84' - Kolejny atak Legii i kolejny niecelny strzał. Tym razem Moneta w roli głównej.

83' - Klejny strzał na bramkę gospodarzy. Moulin wyraźnie przestrzelił.

77' - Kolejna próba Szwocha. Tym razem zawodnik Legii próbował z dystansu i minimalnie przestrzelił.

71' - Fantastycznie tę akcję rozegrali gracze Legii. W kluczowym momencie zawiódł Szwoch, który strzelił wprost w bramkarza gospodarzy.

69' - Zaostrzyła nam się nieco gra. Tym razem faulował jeden z zawodników Legii.

64' - Bardzo groźny strzał Hamalainena, który oddał uderzenie głową. Kapitalną interwencją popisał się w tej sytuacji bramkarz miejscowych.

61' - Bardzo ważny moment meczu. Dafaa za brutalny faul obejrzał czerwoną kartkę i gospodarze grają w osłabieniu.

59' - Piłka w bramce Legii, ale... arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Dobra decyzja sędziego.

55' - Piłkarze Legii zamknięci na własnej połowie. Mistrz Polski pomimo wysokiego prowadzenia powinien jednak nieco bardziej naciskać na swoich rywali.

51' - Gospodarze zaczęli dosyć odważnie, ale wszystko wraca do normy - Legia znowu kontroluje przebieg wydarzeń na murawie.

46' - ZACZYNAMY DRUGĄ CZĘŚĆ MECZU, KTÓRA POWINNA BYĆ FORMALNOŚCIĄ.

45' - KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY MECZU. Legia zasłużenie prowadzi z mistrzem Finlandii.

43' - GOOOOOOOL! Tym razem sytuację sam na sam wykorzystał Hamalainen.

40' - GOOOOOOOL! Świetna odpowiedź Legii. Pierwsze uderzenie bramkarz gospodarzy wybronił, ale Nagy bezbłędnie dobijał strzał jednego z kolegów.

38' - Co za okazja dla gospodarzy! To powinien być gol, ale jeden z zawodników miejscowych zmarnował okazję sam na sam strzelając wprost w Malarza.

35' - W ten sposób Guilherme świętował zdobycie bramki.

31' - Szybki atak Legii, który został nieco zmarnowany. W kluczowym momencie źle zachował się Guilherme, który zszedł na prawą nogę przez co znacząco obniżył swoje możliwości dobrego zagrania.

28' - Nie jest to porywające widowisko. Przyjezdni po zdobyciu szybko bramki spokojnie sobie rozgrywają piłkę.

23' - Przewaga Legii nie podlega żadnej dyskusji. Jednak zawodnicy mistrza Finlandii od czasu do czasu również potrafią groźnie zaatakować.

18' - Legia w natarciu, ale ponownie zabrakło precyzji. Tym razem Hamalainen uderzając z kilku metrów trafił w poprzeczkę.

16' - Kolejna kapitalna okazja zmarnowana przez Guilherme! Tym razem Brazylijczyk nie trafił w światło bramki uderzając z sześciu metrów. Coś nieprawdopodobnego.

13' - Przed momentem Guilherme oddawał strzał z rzutu wolnego z dobrej pozycji, ale nie było to najlepsze uderzenie. Szkoda zmarnowanej okazji.

8' - GOOOOOOL! Do piłki podszedł Guilherme, który z małymi problemami pokonał bramkarza drużyny z Finlandii.

7' - RZUT KARNY DLA LEGII ZA FAUL NA BROZIU!

2' - Nieporozumienie Malarza z Jędrzejczykiem i mogło być naprawdę groźnie. Na szczęście zakończyło się tylko na rzucie rożnym.

1' - ZACZYNAMY!

19:50 - Legia jest zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji, ale mistrz Finlandii nie musi być łatwym rywalem. Przeciwnik Legii jest w trakcie sezonu, co daje mu bez wątpienia większą pewność siebie.

19:43 - Nie zapominajcie o najnowszym wydaniu "Piłki Nożnej".

19:41 - Na stadionie są kibice Legii.

19:35 - Wyjściowy skład Legii.

19:30 - Już za pół godziny rozpocznie się spotkanie w Finlandii.