El. LM: Bez niespodzianek

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Wtorek, 11 Lipiec 2017 22:41
W trzech wieczornych meczach eliminacji Ligi Mistrzów nie było żadnych niespodzianek. Swoje mecze wygrały Partizan Belgrad, Salzburg oraz Rijeka. Najświeższe doniesienia z Ligi Mistrzów na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Drużyna z Serbii pokonała przed własną publicznością Buducnost 2:0. Oba gole kibice zgromadzeni na stadionie Partizana zobaczyli dopiero po przerwie. Najpierw w 53. minucie rzut karny na gola zamienił Djurdjević, a dziesięć minut później wynik ustalił Leonardo, który wykorzystał podanie Tawamby.

Pewne zwycięstwo odnieśli również piłkarze Salzburga. Austriacy przed przerwą już zdobyli dwa gole: najpierw w 32. minucie rzut karny wykorzystał Berisha, a trzy minuty później Hwang Hee-Chan podwyższył wynik meczu. W drugiej połowie rywali dobił Minamino, który ustalił wynik spotkania na 0:3.

Duży krok w kierunku awansu postawili również piłkarze Rijeki. Chorwacki zespół pokonał w pierwszym meczu II rundy The New Saints 2:0. W 5. minucie wynik otworzył Misic, a w 69. minucie swoje trafienie dołożył Matei.

Partizan i Rijeka swoje rewanże zagrają we wtorek. Z kolei Salzburg zagra dzień później.