Udany debiut Rzeźniczaka

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Wtorek, 11 Lipiec 2017 20:54
Karabach Agdam pokonał w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów FC Samtredię aż 5:0. Od 31. minuty na boisku przebywał były piłkarz Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak.

Strzelanie rozpoczął w 10. minucie Afran Izmailov, który wykorzystał rzut karny. W 37. minucie wynik podwyższył Dino Ndlovu, który tuż przed przerwą wykorzystał jedenastkę i Azerowie prowadzili 3:0.

Po zmianie stron drużyna Polaka dorzuciła jeszcze dwa gole. W 83. minucie na listę strzelców wpisał się Wilde-Donald Guerrier, który jest znany polskim kibicom z występów w Wiśle Kraków. W 90. minucie wynik meczu ustalił Michel.

Rewanż zostanie rozegrany 18 lipca o godzinie 19:00.