Real Madryt w finale LM. Zapis relacji "na żywo"

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Środa, 10 Maj 2017 22:42

Trzy gole zaliczki z pierwszego spotkania sprawiły, że do rewanżu z Atletico zespół Królewskich przystępował w komfortowej sytuacji. W środowy wieczór Real Madryt przegrał 1:2 na Estadio Vicente Calderon, ale pomimo tego wywalczył awans do finału Ligi Mistrzów! W decydującym meczu Los Blancos zmierzą się z Juventusem.

Higuain: Glik chciał mnie skrzywdzić - KLIKNIJ!

Zapis relacji "na żywo" z rewanżowego meczu Atletico - Real:

22:40 REAL MADRYT ZAGRA Z JUVENTUSEM O TRIUMF W CHAMPIONS LEAGUE. FINAŁ ODBĘDZIE SIĘ 3 CZERWCA W CARDIFF.

90+3' SĘDZIA CAKIR GWIZDKIEM OBWIESZCZA KONIEC MECZU W MADRYCIE! ATLETICO POKONAŁO 2:1 REAL, ALE TO KRÓLEWSCY AWANSOWALI DO WIELKIEGO FINAŁU LIGI MISTRZÓW!

90' Rozpoczyna się doliczony czas meczu na Estadio Vicente Calderon.

88' Ostatnia zmiana w ekipie Królewskich. Alvaro Morata zastąpił Isco.

86' Angel Correa ukarany żółtą kartką za faul na Ronaldo w okolicach pola karnego.

84' Zawodnicy Realu długo wymieniają piłkę między sobą. Chyba już nic nie odbierze im awansu do finału w Cardiff.

80' Dobrą okazję mógłby mieć Gameiro, jednak w ostatniej chwili Sergio Ramos uprzedził francuskiego napastnika Atletico.

78' Podwójna zmiana w zespole trenera Zidane'a. Marco Asensio zastąpił Benzemę, natomiast Lucas Vazquez zajął miejsce Casemiro.

76' Szanse Atletico na awans do wielkiego finału powoli stają się tylko iluzoryczne...

74' Świetna szansa Karima Benzemy! Francuz niecelnie uderzył głową po bardzo dokładnym dośrodkowaniu Marcelo.

71' Piłka wpadła do bramki gospodarzy po strzale Luki Modricia. Sędzia jednak gola nie uznał, bowiem biorący udział w akcji Ronaldo był na spalonym.

69' Real Madryt jest coraz bliżej 15. w swojej historii awansu do finału najważniejszego z europejskich pucharów.

67' Niesamowity Keylor Navas! Bramkarz Realu w jednej akcji zaliczył dwie znakomite interwencje: najpierw zatrzymał strzał Carrasco, a po chwili odbił uderzenie głową Kevina Gameiro!

64' Początek drugiej połowy lepszy w wykonaniu Królewskich. Wydaje się, że Real ma to spotkanie pod pełną kontrolą.

62' Czy Los Colchoneros zdołają jeszcze powalczyć o awans do finału Champions League?

58' Tym razem Ronaldo strzelał w polu karnym po podaniu od Marcelo. Uderzenie niecelne.

57' Isco spróbował strzału sprzed pola karnego. Płaskie uderzenie Hiszpana nie znalazło jednak drogi do bramki.

56' Atletico musi gonić wynik, lecz ma kłopoty z dłuższym utrzymaniem się przy piłce.

54' Fantastyczne, długie podanie Griezmanna w pole karne gości. Yannick Carrasco jednak źle przyjął piłkę na klatkę piersiową.

50' Antoine Griezmann miał dobrą okazję na gola z rzutu wolnego. Piłka nieznacznie minęła bramkę Realu Madryt.

48' Cristiano Ronaldo z ostrego kąta próbował strzelić z rzutu wolnego. Uderzenie Portugalczyka odbił jednak Oblak.

46' Rozpoczęła się druga połowa derbów Madrytu w półfinale Champions League!

21:50 Czy gol strzelony przez Isco okaże się kluczowy dla losów tego dwumeczu?

45+3' Arbiter Cakir zaprasza obie drużyny na przerwę. Po pierwszej połowie Atletico prowadzi 2:1 z Realem Madryt, ale do awansu potrzebuje aż trzech bramek...

44' Fantastyczna akcja Karima Benzemy, który przy linii końcowej efektownym dryblingiem minął trzech (!) obrońców. Później Francuz podał do Kroosa, a ten oddał płaski strzał. Uderzenie niemieckiego pomocnika świetnie obronił Oblak, jednak przy dobitce Isco nie miał już żadnych szans.

42' GOL DLA REALU! NA LISTĘ STRZELCÓW WPISAŁ SIĘ ISCO.

41' Real stara się atakować, jednak defensywa gospodarzy jak na razie spisuje się bez zarzutów.

39' Kiepski strzał Isco w polu karnym. Jan Oblak nie miał żadnych kłopotów z jego obroną.

37' Ponownie sędzia Cakir musiał wyciągnąć żółtą kartkę. Tym razem ukarany został Gabi, który zbyt żywiołowo dyskutował z arbitrem.

34' Żółtymi kartkami ukarani zostali środkowi obrońcy obu zespołów: Diego Godin oraz Sergio Ramos.

30' Po dwóch kwadransach gry znacznie częściej przy piłce są goście. Przewaga w tym elemencie rywalizacji wynosi 62:38 % na korzyść Realu Madryt.

28' Kilka ostatnich minut to okres przewagi Realu. Piłkarze prowadzeni przez Zinedine'a Zidane'a nie zdołali jednak sforsować defensywy rywali.

24' Ekipa Diego Simeone rozpoczęła ten mecz imponująco. Czy zdoła utrzymać tak wysokie tempo gry?

20' Atletico brakuje już tylko jednego gola, aby odrobić straty z pierwszego spotkania!

16' ANTOINE GRIEZMANN NIE MYLI SIĘ Z JEDENASTU METRÓW! ATLETICO PROWADZI JUŻ 2:0 Z REALEM!

15' Raphael Varane fauluje Torresa w polu karnym! Sędzia dyktuje jedenastkę dla Atletico!

13' Z narożnika boiska w pole karne Realu precyzyjnie dośrodkował Koke. Tam Saul Niguez wyskoczył wyżej niż rywale i uderzeniem głową zaskoczył Navasa!

12' GOL NA ESTADIO VICENTE CALDERON! ATLETICO OBEJMUJE PROWADZENIE!!!

8' Było groźnie w polu karnym gospodarzy! Toni Kroos dośrodkował z rzutu wolnego, a dobry strzał głową oddał Sergio Ramos. Świetnym refleksem popisał się jednak Oblak!

7' W żółtych kartkach jest już 1:1. Przed chwilą sędzia ukarał Stefana Savicia, który trafił łokciem w twarz Isco.

6' Ofensywny początek gospodarzy! Najpierw Keylor Navas z trudem wybił strzał Koke, zaś chwilę później Fernando Torres nieznacznie spudłował, uderzając piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

4' Premierowa żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany został Danilo za faul na Filipie Luisie.

3' Pierwsze uderzenie w tym meczu. Z dystansu strzelił Cristiano Ronaldo, ale kopnął piłkę zbyt słabo, aby zaskoczyć Jana Oblaka.

1' Turecki arbiter Cuneyt Cakir daje sygnał do rozpoczęcia spotkania! Gramy!

20:43 Obie jedenastki są już na murawie! Za chwilę początek przedostatniego meczu tej edycji Ligi Mistrzów!

20:39 Pod wodzą trenera Diego Simeone Atletico zaledwie raz przegrało domowy mecz w Lidze Mistrzów.

20:33 Czy gospodarze zdołają powalczyć o odrobienie strat z pierwszej potyczki? Przed Los Colchoneros arcytrudne zadanie!

20:30 Absolutnym bohaterem pierwszego starcia pomiędzy Realem a Atletico był Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zdobył wszystkie bramki dla Królewskich w meczu wygranym 3:0.

20:19 W wielkim finale Ligi Mistrzów jest już Juventus. Drużyna z Turynu w półfinałowym dwumeczu pokonała 4:1 francuskie AS Monaco (2:0 i 2:1).

20:15 A to już podstawowa jedenastka Realu Madryt:

Keylor Navas - Danilo, Sergio Ramos, Raphael Varane, Marcelo - Toni Kroos, Casemiro, Luka Modrić - Isco, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema.

20:10 Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki, w jakich zagrają dzisiaj oba madryckie kluby. Oto skład gospodarzy:

Jan Oblak - Jose Gimenez, Diego Godin, Stefan Savić, Filipe Luis - Gabi, Saul Niguez, Koke - Yannick Carrasco, Fernando Torres, Antoine Griezmann.