Ramos: Pozostajemy przy poświęceniu

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Wtorek, 09 Maj 2017 19:50
Sergio Ramos na konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Atletico Madryt odpierał zarzuty, jakoby rywale przejęli styl Realu.

Podczas konferencji prasowej dziennikarze zarzucili Ramosowi, że Real zatracił styl, z którego był znany - walki i poświęcenia. Teraz gra tak Atletico. - Może się wydawać, że wychowaliśmy się w Beverly Hills i od początku mieliśmy świetlaną przyszłość, ale to nieprawda. Mamy w drużynie zawodników z wiosek i ze zwykłych blokowisk. Pozostajemy przy poświęceniu, które od dawna daje nam zwycięstwa - odparł kapitan Realu.

Ramos był również pytany o obawy wobec zbyt agresywnej gry Atletico. - Sędzia jest od pilnowania, by wszystko było zgodnie z zasadami. Mam nadzieję, że piłkarze Atletico okażą swój profesjonalizm - stwierdził.

Sergio Ramos chwalił również kadrę Realu i przyznał, że to prawdopodobnie najmocniejszy zespół w jakim kiedykolwiek grał.

Real w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów pokonał Atletico 3:0. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą środę.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: AS
Ramos: Pozostajemy przy poświęceniu
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Mistrzów 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji