Nedved: Monaco nie ma nic do stracenia

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Piątek, 21 Kwiecień 2017 16:59

W dwumeczu, którego stawką będzie awans do wielkiego finału Ligi Mistrzów, Juventus zmierzy się z AS Monaco. Rezultaty piątkowego losowania par półfinałowych Champions League skomentował wiceprezes włoskiego klubu, Pavel Nedved.

El. LM: Sevilla, Celtic i Olympiakos bliżej awansu - KLIKNIJ!

- To ogromny zaszczyt być pomiędzy tak wielkimi klubami, do których mamy bardzo duży szacunek. Mamy nadzieję, że przy okazji półfinałów Ligi Mistrzów zafundujemy naszym kibicom dwa fantastyczne, piłkarskie wieczory – powiedział Nedved. - AS Monaco jest młodą drużyną, która ciężko pracuje na boisku, zdobywa wiele bramek i nie ma absolutnie niczego do stracenia. Są groźni. My chcemy awansować do finału, dlatego będziemy w pełni gotowi na te dwie potyczki – dodał 44-letni Czech.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Monaco a Juventusem zostanie rozegrane 3 maja (środa) we Francji. Z kolei mecz rewanżowy w Turynie zaplanowano na wtorek, 9 maja.

Najświeższe doniesienia z Ligi Mistrzów na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

W drugiej parze półfinałowej Ligi Mistrzów los skojarzył ze sobą dwa kluby z Madrytu. Starcia Realu z Atletico odbędą się 2 oraz 10 maja.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Juventus

Nedved: Monaco nie ma nic do stracenia
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Mistrzów 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji