Bayern zdementował informacje hiszpańskich mediów

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Mistrzów
Czwartek, 20 Kwiecień 2017 14:15
Bayern Monachium odniósł się do rewelacji hiszpańskich mediów na temat awantury, do której miało dojść na Estadio Santiago Bernabeu po meczu z Realem Madryt. Niemiecki klub zdementował te informacje, określając je mianem nieprawdziwych.
Informacje hiszpańskich mediów okazały się kłamstwem 


Przypomnijmy, że zgodnie z informacjami "La Sexta", które następnie potwierdziła "Marca", tuż po spotkaniu do szatni sędziów mieli wtargnąć Robert Lewandowski, Thiago Alcantara i Arturo Vidal. Wszyscy oni mieli ubliżać arbitrom, a w szczególności Viktorowi Kassaiemu, który w trakcie zawodów podjął kilka błędnych decyzji.

Hiszpańskie media podały, że wspomnieni zawodnicy byli wściekli na sędziego i nie szczędzili cierpkich słów. Do pozbycia się ich z pomieszczenia potrzebna była interwencja policji... a właściwie tak by było, gdyby cała historia była prawdziwa.

Bayern Monachium dość stanowczo odniósł się do tych doniesień, zostawiając sobie pole do podjęcia kroków prawnych przeciwko wspomnianym tytułom.


gar, PiłkaNożna.pl
Bayern zdementował informacje hiszpańskich mediów
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Mistrzów 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji