Legia Warszawa na razie zawodzi w Ekstraklasie, ale mistrz Polski nie ma czasu na rozpamiętywanie słabszych meczów. Przed Legią wymagające mecze z Astaną o awans w trzeciej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów.
Jakob Kehlet i Tamas Bognar zostali wyznaczeni na sędziów meczów warszawskiej Legii w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Legia Warszawa dokonała korekt w swojej kadrze przed dwumeczem z Astaną w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. "Wojskowi" zgłosili do gry piłkarzy, którzy trafili na Łazienkowską podczas tego lata - Cristiano Pasquato i Armando Sadiku.
Dobra informacja dla sympatyków Legii Warszawa. Oba mecze stołecznego klubu z Astaną w III rundzie eliminacji Champions League będzie można zobaczyć na antenach Telewizji Polskiej.
Celtic FC awansował do III rundy eliminacji Champions League. Mistrz Szkocji w rewanżowym meczu z Linfield wygrał (4:0) i przypieczętował swoją promocję do następnej fazy rozgrywek.`
 
Liga Mistrzów 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji