Jędrzejczyk: Nie ma dla nas wytłumaczenia

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Piątek, 25 Sierpień 2017 09:50

Legia Warszawa skompromitowała się w IV rundzie eliminacji Ligi Europy, odpadając z mołdawskim Sheriffem Tyraspol. Kapitan mistrzów Polski, Artur Jędrzejczyk, w mocnych słowach skomentował postawę stołecznej drużyny.

Foto: Łukasz Skwiot

Arsenal wygrywa. Mecz w cieniu skandalu - KLIKNIJ!

- Nie da się ochłonąć... Jest wkur******. My powinniśmy tam być, nie oni. A jest na odwrót. To nie jest wytłumaczenie, że graliśmy w dziesięciu – powiedział Jędrzejczyk. - To była drużyna z Mołdawii. A my w fazie grupowej graliśmy ostatnio co roku. To najbardziej wkur***. Musimy się podnieść. Wiem, że będą nas teraz je*** - kibice, wszyscy... Ale to jest oczywiste. Od nas się wymaga. Sami powinniśmy od siebie wymagać. Powinniśmy przejść tę drużynę. Nie wiem, co powiedzieć... Może jutro będę mądrzejszy – dodał 29-letni obrońca.

Legii zabraknie jesienią w europejskich pucharach po raz pierwszy od pięciu lat. W poprzednim sezonie Wojskowi uzyskali awans do fazy grupowej Champions League, natomiast w latach 2013-2015 regularnie występowali w rozgrywkach grupowych Ligi Europy.

Teraz zespół trenera Jacka Magiery czeka powrót do ligowej rzeczywistości. W najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 Legia podejmie aktualnego lidera tabeli Lotto Ekstraklasy, Zagłębie Lubin.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Legia Warszawa

Jędrzejczyk: Nie ma dla nas wytłumaczenia
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji