Magiera bije się w pierś. "Zawaliliśmy..."

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Czwartek, 24 Sierpień 2017 22:33
- Cokolwiek powiem, to i tak nie zmieni to wyniku i kwestii braku awansu. To był cel dla naszego klubu i nie sprostaliśmy zadaniom - powiedział po spotkaniu z Sheriffem Tyraspol Jacek Magiera. Prowadzonej przez niego Legia Warszawa została wyrzucona przez dużo niżej notowany zespół z europejskich pucharów.
Jacek Magiera wie, że jego drużyna nie sprostała oczekiwaniom (fot. Łukasz Skwiot)


Mistrz Polski zaprezentował się w dwumeczu z Sheriffem bardzo słabo i zdobył raptem jednego gola. Mołdawianie także strzelili jedną bramkę, ale zdołali dokonać tej sztuki przy Łazienkowskiej, co ostatecznie dało im awans do fazy grupowej. Legia z kolei pożegnała się z kolei z rozgrywkami międzynarodowymi - podobnie zresztą jak pozostałe polskie kluby - na etapie eliminacji.


- To dla nas moment trudny, w szatni jest podobnie, ale... tak bywa w sporcie. Musimy się jak najszybciej podnieść i wygrywać pozostałe mecze - kontynuował Magiera.

- Przenieśliśmy w zeszłym sezonie intensywność z Ligi Mistrzów do Ekstraklasy, ale to było dawno. Dlaczego wiele się pozmieniało, tak to wygląda? Można na to sobie samemu odpowiedzieć. Nie wystarczy teraz mówić, a trzeba działać. Zawaliliśmy i nie będę nikogo wyprowadzał z błędu, że było inaczej. Wszystkich piłkarzy stać na to, by grać lepiej. Mają tego obowiązek. Musimy znów wejść na wyższy poziom, bo takie mecze nie mogą powtarzać się w przyszłość - dodał.

Trener wziął oczywiście odpowiedzialność na swoje barki i stwierdził, że nie zamierza uchylać się od ewentualnych konsekwencji. - Przyjmujemy krytykę, jestem dziś do tego pierwszy. Nie może być inaczej, bo jestem odpowiedzialny za ten zespół. Naprawdę, mogę wiele mówić, ale to niczego nie zmieni - zakończył.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net
Magiera bije się w pierś.
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji