Bordin: Legia przypomina Karabach

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Czwartek, 17 Sierpień 2017 10:01
- Cieszymy się, że jesteśmy w Warszawie i zagramy na tym pięknym stadionie z bardzo dobrą drużyną. Wiemy, że będzie ciężko, bo znamy historię naszego rywala, ale zrobimy wszystko, aby osiągnąć dobry wynik - mówi Roberto Bordin, trener Sheriffa Tyraspol przed meczem z Legią Warszawa. Arsenal wygrywa. Mecz w cieniu skandalu - KLIKNIJ!

- Legia trochę przypomina mi Karabach, bo gra techniczny futbol i wyróżnia się jakością gry. Polski zespół potrafi przytrzymać piłkę w środku pola. Zwróciłem też uwagę na to, że Legia bardzo dobrze gra skrzydłami, szybko atakuje i umie się bronić - chwalił mistrzów Polski szkoleniowiec.

Jakiego meczu spodziewa się zatem dzisiaj Bordin? - To, co rzuciło mi się w oczy po obejrzeniu rewanżu Legii z Astaną, to to, że przez całe 90 minut legioniści cały czas atakowali, starając się odwrócić losy dwumeczu. My będziemy chcieli strzelić, będziemy szukać swojej szansy i mam nadzieję, że nam się to uda - odpowiada trener.

Szkoleniowiec Sheriffa nie chciał wyróżniać mówić, których piłkarzy się najbardziej obawia. - Nigdy nie wyróżniam poszczególnych piłkarzy, bo skupiam się na całej drużyny, a nie na indywidualnościach. Nie ma sensu skupiać się na pojedynczych graczach. Na boisko wychodzi zespół.

pgol, PilkaNozna.pl
źr. Legia.com
Bordin: Legia przypomina Karabach
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji