Magiera: Czeka nas bitwa

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Czwartek, 17 Sierpień 2017 08:29
Legia Warszawa podejmie dzisiaj o godzinie 20:45 Sheriffa Tyraspol i będzie walczyła o wejście do fazy grupowej Ligi Europy. - To nie będzie czas na eksperymenty - mówi przed meczem Jacek Magiera, trener mistrzów Polski.

- Dwa razy oglądałem mecze Sheriffa, są to ambitni piłkarze, którzy na pewno będą walczyć o najlepszy wynik. Mają kilku dobrych zawodników, jak Badibanga - szybki, ruchliwy, lubi mieć piłkę przy nodze. Solidny zespół, który lubi grać w ataku i dobrze czuje się w grze z kontry - opisuje dzisiejszego rywala szkoleniowiec Legii.

- My szykujemy się tak, jak zawsze. Przekażemy zawodnikom całą wiedzę, jaką mamy o przeciwniku, a na boisku czeka nas bitwa. Dwumecz, w którym zrobimy wszystko, aby grać w fazie grupowej Ligi Europy. Tam będziemy się rozwijać. To jest czas, kiedy można zbierać doświadczenie i z każdym sezonem być lepszym zespołem - dodaje Magiera.


Trener odniósł się również do słabszej formy jego zespołu na początku rozgrywek. - Liczę na to, że każdy następny mecz będzie przełomowy i taki, który pozwoli nowym piłkarzom wejść na wysoki poziom. To jest normalne, że nie znają się jeszcze z kolegami i trzeba było ich wkomponować. Mieliśmy tylko zajęcia teoretyczne, bo przy takim natężeniu meczów praktyka nie istnieje. Dopóki polska piłka będzie zaczynała grę w czerwcu, tak to będzie wyglądało. Musimy robić formę z dnia na dzień - tłumaczy opiekun mistrzów Polski.

W składzie na mecz z Sherifffem zabraknie na pewno kontuzjowanych Jakuba Czerwińskiego i Miroslava Radovicia. Z wysoką gorączką zmaga się Michał Kopczyński i on również nie znajdzie się w meczowej osiemnastce. Do treningów na pełnych obrotach wraca za to Tomasz Jodłowiec.

pgol, PilkaNozna.pl
źr. Legia.com
fot. C. Musiał
Magiera: Czeka nas bitwa
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji