Ojrzyński: Chcemy sprawić kolejną niespodziankę

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Czwartek, 03 Sierpień 2017 10:37
Czy piękny sen piłkarzy Arki Gdynia będzie nadal trwał? Niewykluczone. Zdobywcy Pucharu i Superpucharu Polski zmierzą się w czwartkowy wieczór z FC Midtjylland i będą bronić na wyjeździe skromnej zaliczki z pierwszego meczu.
Leszek Ojrzyński jest przygotowany na każdą okoliczność (fot. Łukasz Skwiot)


Gdynianie wygrali przed tygodniem (3:2) i sprawili nie lada niespodziankę, odprawiając wyżej notowanego i faworyzowanego rywala. Czy i tym razem podopiecznym Leszka Ojrzyńskiego uda się zadziwić kibiców? - Tę rywalizację możemy porównać do naszych meczów w Pucharze i Superpucharze Polski z Lechem Poznań i Legią Warszawa, w których również nie byliśmy faworytem. Teraz gramy dwa spotkania, z których jedno już za nami. Zatem do przerwy prowadzimy 3:2, ale musimy jeszcze rozegrać drugą połowę - powiedział trener.


- Chcemy sprawić niespodziankę i awansować do czwartej rundy. Niektóry mogą to określić nawet mianem sensacji, ale nie ma znaczenia, jak to nazwiemy. Najważniejsze, żeby tego dokonać - dodał.

Ojrzyński doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że rywal nie będzie czekał i od początku czwartkowego spotkania będzie próbował narzucić Arce swoje warunki gry. - Rywale na pewno będą zdeterminowani, żeby jak najszybciej odrobić straty. Liczę się z tym, że mogą zagrać na dwóch silnych oraz rosłych napastników i często będą wrzucać piłki w pole karne - kontynuował.

Co ciekawe, na ostatnim treningu przed wylotem do Danii, piłkarze Arki trenowali rzuty karne. Trener Ojrzyński przyznał, że warto być przygotowanym na każdą okoliczność. - Szykujemy się na każdą ewentualność, ale nie zakładamy, że nasza rywalizacja zakończy się serią "jedenastek", bo karne są też w meczach i właśnie w pierwszej konfrontacji wykorzystał go Marcus. Mamy oczywiście plan na to spotkanie, bo wiemy, czego się można po rywalach spodziewać. Znamy ich silne strony, a należą do nich stałe fragmenty - zakończył.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Arka Gdynia
Ojrzyński: Chcemy sprawić kolejną niespodziankę
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji