Majewski: Po meczu czujemy niedosyt

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Piątek, 28 Lipiec 2017 10:11
Nenad Bjelica był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w meczu z Utrechtem i wyniku wywiezionego z Holandii. Innego zdania był jednak Radosław Majewski, który przyznał, że odczuwa po bezbramkowym remisie spory niedosyt.
Radosław Majewski czuł niedosyt po meczu z Utrechtem (fot. Łukasz Skwiot)


Lech zaprezentował się w starciu z Utrechtem całkiem nieźle, ale raził nieskutecznością. "Kolejorz" może żałować zmarnowanej szansy, ponieważ rywal nie postawił zbyt wysoko poprzeczki i był jak najbardziej do ogrania. Ewentualna wygrana w Holandii przybliżyłaby z kolei Lecha do upragnionego awansu.


- Po meczu czujemy niedosyt, bo były sytuacje. Wydaje mi się, że organizacją gry i odpowiedzialnością na boisku zasłużyliśmy na bramkę. Mieliśmy szansę - powiedział Majewski.

- Mamy bezbramkowy remis, a na wyjeździe to nie jest zły wynik. Lepiej byłoby gdybyśmy strzelili. Mieliśmy rozpracowanych rywali, wiedzieliśmy jak mieli grać i to widzieliśmy na boisku. Chcieliśmy przerzucać ciężar gry, by w ten sposób stworzyć sobie sytuacje i jakieś w ten sposób mieliśmy - dodał pomocnik.

Rewanżowe spotkanie Lecha z Utrechtem w III rundzie eliminacji Ligi Europy zostanie rozegrany 3 sierpnia na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Początek zawodów o godzinie 20:15.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lech Poznań
Majewski: Po meczu czujemy niedosyt
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji