"Nawet gdyby przyjechał Real, to byśmy szukali na niego sposobu"

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Piątek, 28 Lipiec 2017 07:13
- Chłopaki dali z przysłowiowej wątroby, zmiany dodały nam energii. Podchodzimy jednak do tego spokojnie. Popełniliśmy też błędy, mieliśmy szczęście, ale ono jest w piłce potrzebne. Wiadomo było, że rywale będą prowadzić grę. My szukaliśmy szans po stałych fragmentach i po nich zdobyliśmy bramki - powiedział po meczu z FC Midtjylland Leszek Ojrzyński.
Czy piłkarze Ojrzyńskiego obronią zaliczkę w meczu rewanżowym (fot. Łukasz Skwiot)


Prowadzona przez niego Arka udowodniła, że między bajki można włożyć opowieści o konieczności płacenia frycowego w Europie, a nasze drużyny muszą się obawiać rywali z innych części kontynentu. Jeśli do dobrej gry dołoży się serce do walki, tak jak to zrobiła właśnie drużyna Ojrzyńskiego, wtedy naprawdę wszystko może się zdarzyć.


- Dziękujemy za gratulacje. One należą się chłopakom, którzy walczyli do upadłego. Graliśmy z bardzo dobrą drużyną. Pod względem piłkarskim przewyższali nas, ale w piłce wygrywa ten, kto wie, czego chce. W drugiej połowie uratowała nas poprzeczka, ale też mieliśmy swoje sytuacje - kontynuował trener.

- Idziemy tropem starszych kolegów, którzy 38 lat temu też wygrali 3:2 w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że my w rewanżu osiągniemy lepszy wynik od nich. Jesteśmy dopiero po pierwszej połowie. Druga połowa, znacznie trudniejsza, czeka nas na wyjeździe. Trzeba zewrzeć szyki, by sprawić niespodziankę - dodał.

Zespoły prowadzone przez Leszka Ojrzyńskiego słyną z tego, że nigdy nie odpuszczają na boisku, nawet wtedy, jeśli niewielu daje im szanse na odniesienie zwycięstwa. - Zawsze wierzymy, że można wygrać z każdym. Nawet gdyby przyjechał Real, to byśmy szukali na niego sposobu. Wiadomo, że każdy popełnia błędy, ale pasja i zaangażowanie pomagają nam osiągać coraz więcej. - zakończył opiekun Arki.

Rewanżowe spotkanie z Midtjylland odbędzie się 3 sierpnia (czwartek) w Danii.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Arka Gdynia
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji