LE: Jaga wywozi remis z Azerbejdżanu

Wydarzenia - Liga Europejska
Czwartek, 13 Lipiec 2017 20:52
Jagiellonia Białystok straciła pierwszą bramkę w eliminacjach Ligi Europy, ale wciąż nie zaznała goryczy porażki. Wicemistrzowie Polski wywieźli z Azerbejdżanu cenny remis 1:1. Rewanż odbędzie się za tydzień w Białymstoku.

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ

90' KONIEC!

90' Groźny strzał z dystansu Góralskiego, świetnie na raty broni bramkarz Gabali!

85' Bulthuis chciał uderzyć z przewrotki, ale minimalnie spudłował.

80' Świetna szansa Pospisila, który uderzył z 16 metrów, ale świetnie interweniował bramkarz gospodarzy.

79' Ozobić uderzył z dystansu, ale został zablokowany.

70' Cały czas przeważają miejscowi, którzy dążą do zwycięstwa, aby jechać do Białegostoku z zaliczką.

62' Odpowiedź gospodarzy - Halliday uderzył, ale broni Kelemen.

61' Świetna szansa Sheridana! Napastnik Jagi nie zdołał minąć bramkarza i zmarnował kapitalną sytuację.

59' Novikovas próbował z dystansu, ale nieznacznie się pomylił.

53' Przewagę osiągnęli gospodarze, ale w ich grze brakuje dokładności.

48' Niestety wyrównanie... Monrose dobija strzał Gurbanova... 1:1

46' Zaczynamy II połowę.

45' KONIEC I POŁOWY.

38' Znowu groźnie pod bramką Kelemena, ale strzał Ozobicia z 18. metrów przeszedł metr obok słupka.

34' Odpowiedź przyjezdnych - Mystkowski z dystansu obok bramki.

33' Groźnie zrobiło się pod bramką Jagi, ale strzał rywali zablokował Runje.

25' Jagiellonii chyba należał się rzut karny. W polu karnym został powalony Cernych, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

22' Gabala przejęła inicjatywę, dłużej utrzymuje się przy piłce.

15' GOOOOL! Jaga prowadzi! Novikovas kapitalnie dośrodkował z rzutu rożnego do wbiegającego Romanczuka i kapitan gości mocnym strzałem głową zdobywa pierwszego gola w tym meczu!

11' Odpowiedź Jagiellonii za sprawą Cernycha - było groźnie, ale dobrze piłkę odbił golkiper gospodarzy.

11' Bardzo groźna akcja Azerów. Javier Hernandez zagrał z prawej strony wzdłuż bramki, ale Mammadovowi zabrakło kilku centymetrów, aby sięgnąć piłkę.

9' Pierwsza ofensywna akcja gości zakończona dośrodkowaniem Mystkowskiego, ale blokują go rywale i mamy tylko rzut rożny.

6' Na razie spokojne minuty w Azerbejdżanie. Oba zespoły nie forsują tempa.