El. LE: Pewny awans Jagiellonii (zapis relacji live)

Wydarzenia - Liga Europejska
Czwartek, 06 Lipiec 2017 22:20
Jagiellonia Białystok nie zawiodła i ze spokojem awansowała do kolejnej rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Zespół ze stolicy Podlasia znowu wygrał z ekipą Dinamo Batumi.

Zapis relacji live:

90' - KONIEC MECZU. Jaga w kolejnej rundzie.

90' - GOOOOOL! Sekulski zdobywa bramkę na 4:0 w sytuacji sam na sam!

88' - GOOOOOL! Dinamo zupełnie się pogubiło i Jagiellonia prowadzi już 3:0.

81' - GOOOOOL! Zdecydowanie jest już po meczu. Cernych w bardzo dobrym stylu wykończył sytuację sam na sam.

80' - Dziesięć minut do końca meczu.

76' - Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną zobaczył Tarkhnishvili. Bardzo dobra decyzja sędziego, który zawodnika gości ukarał za faul taktyczny.

71' - Novikovas próbował z dystansu, ale bardzo dobrze ustawiony był bramkarz gości. Jagiellonia cały czas prowadzi 1:0, ale w dwumeczu białostocki zespół ma już dwa gole przewagi.

68' - Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę i czekają na kolejne błędy w ustawieniu przyjezdnych.

63' - Dominacja Jagiellonii nie podlega dyskusji. Już tylko cud mógłby gospodarzom zabrać awans do kolejnej rundy eliminacyjnej.

58' - GOOOOOOL! Nareszcie! Po rzucie rożnym bardzo dobrym uderzeniem głową popisał się Guti!

54' - Kolejne groźne dośrodkowanie w pole karne Dinamo Batumi. I ponownie zabrakło trochę szczęścia.

50' - Ze znacznie większym polotem i fantazją grają obecnie piłkarze Jagiellonii. Jeśli taki styl gry utrzymają gospodarze, to pierwszy gol jest kwestią czasu.

47' - Co za początek drugiej części spotkania! Uderzał Novikovas, ale bardzo dobrą interwencją popisał się bramkarz gości.

46' - Zaczynamy drugą odsłonę meczu!

45' - KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Na razie bez goli. W kolejnej rundzie na ten moment znajduje się Jagiellonia.

44' - Tym razem okazja gospodarzy! Minimalnie przestrzelił Cernych.

41' - Piłka w bramce Jagiellonii! Jednak na szczęście arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Bardzo dobra decyzja sędziego.

38' - Kolejne dośrodkowanie w pole karne Dinamo. Ponownie jednak zabrakło precyzji i bramkarz gości spokojnie złapał piłkę.

34' - Przewaga Jagiellonii jest przygniatająca. Jednak w kluczowych momentach zawodnikom białostockiej ekipy brakuje precyzji.

29' - Jagiellonia zaczyna się zdecydowanie rozkręcać. Jeden z gospodarzy bardzo groźnie uderzał głową. Ogromne szczęście przyjezdnych w tym wypadku.

25' - Burliga bardzo dobrze dośrodkowywał do Cernycha, który jednak oddał zdecydowanie niecelne uderzenie.

23' - 52 procent czasu przy piłce są zawodnicy Jagiellonii. Jak widać zatem, przewaga gospodarzy nie jest duża. Jak na razie oglądamy naprawdę bardzo słabe widowisko.

19' - Bardzo dobra dośrodkowanie w pole karne Dinamo. Jeden z zawodników Jagiellonii nie zdążył jednak właściwie się ustawić i zagrożenie zostało zażegnane.

14' - Co za sytuacja dla przyjezdnych. Kvasov minimalnie się spóźnił! Gdyby był szybciej przy piłce, to spokojnie wpakowałby futbolówkę do pustej bramki. Ogromne szczęście Jagiellonii w tej sytuacji.

10' - Jagiellonia opanowała sytuację. Teraz białostocki zespół spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

5' - Gruzini zaczęli dosyć odważnie i widać, że chcą za wszelką cenę jak najszybciej odrobić straty z pierwszego spotkania.

1' - POCZĄTEK MECZU!

20:23 - Skład rywali polskiego zespołu.

20:15 - Skład i ustawienie Jagiellonii.

20:10 - W pierwszym spotkaniu Jagiellonia miała zdecydowaną przewagę i wygrała 1:0. Dzisiejszy rewanż powinien być formalnością.